ECPM_logo_10x40px.png

EP vēlēšanu 2024  kadidātu viedokļi

Uģis Sprincis

UĢIS SPRINCIS

UZŅĒMĒJS

EP DEPUTĀTA AMATA KANDIDĀTS

Par stiprām ģimenēm!

Iestājoties par ģimeniskām vērtībām, bieži vien ir nācies dzirdēt izteicienu – tie jau tie atpalikušie. Šie vārdi nāk no cilvēkiem, kuriem labākā gadījumā ir 20 gadi, pārsvarā pat mazāk. Šie ir mūsu jaunieši ar savu dumpiniecisko, kareivīgo un visādi citādi atraktīvo nostāju, kam viss jaunais un neierastais šķiet kaut kas moderns un kruts.

Vai mēs kā sabiedrība spējam kaut ko šiem jauniešiem pārmest – noteikti nē. Tomēr ir ļoti daudzi jautajumi šo jauniešu vecākiem, iespējams pat viņu vecvecākiem, kuri nav spējuši veicināt veselīgas ģimenes vidi. Vidi, kurā tiek ieaudzinātas tādas lietas kā cieņa, godaprāts un sirdsapziņa. Šī nav pēdējā laika tendence vai jaunums, nebūt nē. Šodien mēs visi jau baudām ļoti smalki pārdomātas un degradējošas politikas sekas. Šādas politiskās darbības uzplaiksnījums ir ļoti labi saredzams no mirkļa, kad uz Latvijas politiskās skatuves pārādījās tāda politiķe kā Vaira Vīķe – Freiberga, trimdas latviete.

No tā mirkļa mēs redzam politiskajā elitē daudzus trimdas latviešus, kuriem saiknes ar Latviju ir tik pat daudz kā melns aiz naga.

Jūs, visticamāk uzdodat jautājumu, kas tur slikts. Slikta jau nekā nav – daudz maz situēti cilvēki ar labām rietumu skolu izglītībām, tomēr ir viens liels BET. Visi šie latvju bāleliņi ne vella nezin, nedz par Latviju, nedz par šeit dzīvojošiem cilvekiem.

Viņi visi ir uzauguši rietumu vidē un ieguvuši tur izglītības ar attiecīgo domāšanas veidu, kas lieliski noder, lai rietumu vērtības tiktu ieviestas mūsu mīļajā Latvijā. Viņi ir iemācīti klausīt tiem, kam vairāk naudas, nevis kam ir patiesība. Rietumu perversās vērtības ar platiem soļiem draud iznīcināt mūs kā tautu un mūsu mīļo Latviju kā valsti. Mēs to nedrīkstam pieļaut, nav jādodas prom no valsts, bet gan jāapvienojas un kopīgiem spēkiem jāpasaka konkrēts NĒ šai draudošai iznīcībai.

Es ļoti labi saprotu, ka pāris iniciatīvas nespēs nodrošināt jaunu un spēcīgu ģimeņu rašanos, tomēr tie ir pirmie mazie solīši uz kopējo mērķi, kuru īstenošanai ir nepieciešams jūsu atbalsts, ko apliecināt ar savu parakstu zem attiecīgās iniciatīvas. Uz mērķi, kur Latvijas iedzīvotāji dzīvos drošībā un pārliecībā par stabilu rītdienu.

Mēs ar komandu apzināmies, ka būs jāveic vesela kaskāde ar izmaiņām valsts mērogā, lai nodrošinātu mērķa sasniegšanu, tamdēļ mēs aktīvi strādājam pie sava redzējuma par pārtikušu un drošu valsti, kur iedzīvotājs ir prioritāte. Nonākšana Eiropas parlamentā mums ir tikai viens solis pretī mūsu kopējā mērķa īstenošanai, nekādas sēdēšanas un bikšu deldēšanas Eiropas parlamentā nebūs, būs tikai un vienīgi smags darbs. Mēs esam gatavi uzņemties aizsargāt Latvijas iedzīvotāju intereses Eiropā. Vai jūs esat gatavi pārrakstīt vēsturi un kļūt par daļiņu no tiem cilvēkiem, kam nav vienaldzīgs nedz Latvijas, nedz tās iedzīvotaju liktenis? Nāc un izdari savu izvēli 8.jūnijā! Ar boikotu šeit nebūs līdzēts, jo šādi jūs atbalstāt pie varas esošo politiķu nonākšanu atpakaļ savos krēslos.

Par stiprām ģimenēm!

Seko jaunumiem!

European Christian Political Movement

Politiskā partija "SUVERĒNĀ VARA" 2023