ECPM_logo_10x40px.png

EP vēlēšanu 2024  kadidātu viedokļi

SILVITA KRAVALE,

Partija SUVERĒNĀ VARA

SKOLOTĀJA

Kāpēc piparkūku kvīriņvīriņš, ko grib “iebarot” mūsu bērniem, ir indīgs izstrādājums?

Šobrīd, kad valdība plāno apstiprināt seksuālās izglītības programmu pēc UNESCO vadlīnijām bez vecāku iesaistes, īpaši aktuāli ir iestāties par vecāku tiesībām pasargāt bērnus no LGBTQ+ ideoloģijas. Tāpēc, balstoties uz ģimenes un tradicionālajām vērtībām, kas iestrādātas ne tikai Latvijas likumdošanā, bet arī partijas “Suverēnā Vara” programmā un savu kolēģu iedrošināta, iesniedzu manabalss.lv iniciatīvu “PAR VECĀKU IESAISTI REPRODUKTĪVĀS VESELĪBAS SATURA IZVEIDĒ”.

Šī iniciatīva tapa kā reakcija uz 2023. gada septembrī Izglītības ministrijas pakļautībā esošās VISC Skola2030 mapē ievietoto mācību materiālu “Seksuālā izglītība jautājumi un atbildes. Metodisks līdzeklis ar videomateriāliem”, kura izņemšanu no mācību interneta vides vecākiem izdevās panākt, atsaucoties uz manas kolēģes Jūlijas Stepaņenko savulaik izcīnīto Tikumības likumu – Izglītības likuma 10¹ pantu.  Mana iniciatīva paredz attiecīgajā likumdošanā nostiprināt noteikumu, ka dzimumaudzināšanas metodisko līdzekļu izstrādē aptveroša vecāku organizāciju, pedagogu un pieaicināto ekspertu līdzdalība ir obligāta. Tādējādi, tā ir iespēja vēl vairāk nostiprināt vecāku tiesības pasargāt savus bērnus no bīstamām ideoloģijām, neļaujot mācību un audzināšanas procesā viņus pakļaut eksperimentiem, kas jau citur pasaulē izgāzušies kā neveiksmīgi un kaitīgi.

Kā atpazīt bīstamā ideoloģijā, nevis veselajā saprātā, Latvijas demogrāfiskajā situācijā, Latvijas likumdošanā un zinātnē balstītos faktos, izstrādātu mācību materiālu, grāmatnīcā nopērkamu vai bibliotēkā atrodamu grāmatu? Lūk, dažas pazīmes:

Šoreiz pati nekandidēju EP vēlēšanās, bet no sirds iesaku vēlēt par maniem kolēģiem, kuriem uzticos un kuri virzīs šīs nemainīgās vērtības  – SUVERĒNĀ VARA komandu.

Seko jaunumiem!

European Christian Political Movement

Politiskā partija "SUVERĒNĀ VARA" 2023