ECPM_logo_10x40px.png

EP vēlēšanu 2024  kadidātu viedokļi

Ļubova Švecova

ĻUBOVA ŠVECOVA

JURISTE, EKONOMISTE

EP DEPUTĀTA AMATA KANDIDĀTE

Ko sēsi, to pļausi!

  Mēs dzīvojam sarežģītā un konfliktiem piepildītā laikmetā. Laikā, kad tuvajos kaimiņos Ukrainā un it kā  tālajos austrumos  Palestīnā plosās nežēlīgi kari, katru stundu mirst cilvēki.   Pagaidām it kā mierīgajā Latvijā neplosās reāls karš, bet patiesībā Latvijā notiek karš – virtuālais un informatīvais karš! Jāpasaka atklāti – Latvijā tiek veikts informatīvais karš. Valsts un sabiedrība tiek gatavoti reālai kara darbībai Latvijas teritorijā. Politiķi, eksperti, dažnedažādu dienestu pārstāvji katru dienu no visām iespējamām mediju platformām stāsta par draudiem, sēj cilvēkos bailes, uztraukumu, kultivē naidu, ne tikai pret ārējiem kaimiņiem, bet arī pret iekšējiem. Rodas sajūta, ka kopā ar vakcīnu pret Covid-19 cilvēkiem iepotēja naida vakcīnu – naids, kuru ik pa laikam piebaro ar kārtējo devu. Politiskā elite sagrāba varu izmantojot polittehnologu, specdienestu un inženierprogrammēšanas paņēmienus, kontrolē mediju telpu un izplata sev izdevīgus naratīvus, uzpērkot vai iebiedējot oponentus. Valsts pārvaldē, augstākajos menedžmenta līmeņos ērti un ar komfortu iekārtojas politiskai elitei pietuvinātie vai radinieku klani!

  Latvijas sabiedrībā katrs cilvēks tiek pārbaudīts caur nacionālā naida prizmu, jeb varētu pateikt – naida pote pret Latvijā dzīvojošiem krieviem – Latvijas pilsoņiem un iedzīvotājiem.  Tie, kas piekrīt uzņemt poti un atkārtot pareizo mantru, pagaidām tiek akceptēti (TVnet žurnālista piemērs ir tam spilgts piemērs – kamēr viņš atkārtoja pareizo viedokli, viss bija kārtībā, tikko viņš atļāvās uzdot neērto jautājumu Nacionālās apvienības politiķim, tad palika bez darba). Jebkurš cits, kas mēģina paust atšķirīgu viedokli, tiek iznīcināts (pagaidām NE FIZISKI – galu galā pie mums taču ir demokrātiska valsts) – bet mentāli vai emocionāli tiek kancelēts, izmantojot cancel culture paņēmienus, kas bija veiksmīgi aprobēti Covid-19 laikā, atlaist no darba ja kaut kādu iemeslu dēļ jāstrādā valsts pārvaldē (lojalitāte pareizai valdības realizētai politikai ir galvenais pamats darba attiecību turpināšanai). Politiskās elites pārstāvji Saeimā (Kiršteins) nekautrējas publiski aicināt citādi domājošos krievu tautības cilvēkus ieslēgt nometnēs un vagonos izsūtīt, plaši pazīstamie žurnālisti vairākās publikācijās nosauc Latvijā dzīvojošos krievus par cūkām, kolorado vabolēm, vatņiem.  Citu viedokli paudušie sociālo tīklu influenceri tiek piekauti. Jūs esat dzirdējuši, ka publiski no varas vai politiskās elites tiek izteikts viedoklis, ka šāda rīcība nav pieņemama Latvijā? Es – nē. Es redzu, kā mediji raujoties pēc lētas popularitātes, publicē provokatīvas un naidu kurinošas publikācijas – mūsu ar Jūliju piemērs. Es uzdodu sev jautājumu – kāds būs nākamais solis? Un es redzu Slovākijas premjera Fico piemēru, kuru sašāva, jeb globālisti nosūtīja signālu – tie, kas nepiekrīt iet vajadzīgajā virzienā, tiks iznīcināti fiziski.           

   Ko šādos apstākļos var izdarīt partija Suverēnā Vara, vērtējot ārējo vidi un politiskai elitei pieejamos resursus, 30 gadus veiktās propagandas rezultātus? – Varētu teikt – neko! Bet ticība tam Kungam,  taisnībai, saviem spēkiem un  gaišiem cilvēkiem, kas mūs atbalsta, palīdz pārvarēt šķēršļus, pārliecināt citus un paveikt daudz labus darbus. Ūdens piliens akmeni grauj!  Pašlaik, pirms Eiroparlamenta velēšanām, politiķi parāda savas “skaistās” sejas un īstās cenšas paslēpt aiz polittehnologu izstrādātajām maskām. Politiskā elite nevar lepoties ar sasniegumiem Latvijas ekonomikas izaugsmē – par 10 – 15 gadiem Latvija atpaliek no Lietuvas un Igaunijas, demogrāfijā ir 2 gadus pēc kārtas antirekords – mīnus apmēram 22 000 iedzīvotāji, medikamenti dārgākie Baltijā, rindās pie medicīnas speciālistiem jāgaida mēnešiem, izmeklējumus līdz pusgadam, katrs ceturtais Latvijas pensionārs iztiek ik mēnesi ar 400 – 500 eiro vai dzīvo uz nabadzības sliekšņa, piensaimniecība atrodas dziļā krīzē, tiek slēgtas lauku skolas un pasta nodaļas, vairākas pašvaldības taupības nolūkos  pāriet uz 4 dienu darba nedēļu. Tāpēc retorikā tiek izmantota tikai un vienīgi militarizācijas tēma! Politiskā elite parāda, ka spēj veiksmīgi realizēt tikai politiku, kura ir vērsta pret kādu – kaimiņu ārējo vai iekšējo!

  Politiskie oponenti, kuri debašu laikā savu uzrunu sāk ar to, kā viņi EP cīnīsies pret partiju Suverēnā Vara, ir nožēlojami. Viņu rīcības motīvs ir nevis cīnīties Eiroparlamentā par Latvijas pensionāru pensijas atbilstību ES līmenim, nodrošināt sociālo labklājību, sabalansēt zaļo kursu ar Latvijas tautsaimniecības interesēm un vajadzībām.  Atšķirībā no citiem politiskajiem spēkiem, Suverēnā Vara konsekventi aizstāv un turpinās aizstāvēt konservatīvās vērtības. Mēs aktīvi organizējām piketus pret Stambulas konvencijas pieņemšanu, aizstāvējām cilvēku pamattiesības pret piespiedu vakcināciju, pret Pasaules Veselības Organizācijas pandēmijas līguma parakstīšanu, vērsām sabiedrības uzmanību uz jauno pasu nesamērīgo cenu un informējām sabiedrību iknedēļas tiešraidēs par nelietderīgiem un/vai šaubīgiem nodokļu maksātāju naudas tēriņiem. Ja mani ievēlēs Eiropas parlamentā, es noteikti nodrošināšu nepieciešamību ieverot subsidiaritātes principu, kas pastāv uz papīra, bet tiek ignorēts (lēmumiem jābūt maksimāli atbilstošiem konkrētai situācijai uz vietas nacionālā valstī). Zaļajam kursam jābūt saprātīgam, sabalansētam un atbilstošam Latvijas tautsaimniecības situācijai un ekonomikas iespējām.   

  Izņemt naida matricu nav viegli, tā bija veiksmīgi iepotēta un aprobēta Covid-19 pandēmijas laikā, kad jebkuru cilvēku, kurš šaubījās par vakcīnu drošību, marginalizēja. Pašlaik tās pašas tehnoloģijas izmanto, lai atbrīvotos no nevēlamiem politiskiem konkurentiem. Lai sanaidotu savā starpā Latvijā dzīvojošos latviešus un krievus pēc tautības pazīmēm. Manipulējot ar informāciju, sašķelto un iebiedēto sabiedrību ir vieglāk  pārvaldīt un sadedzināt kara ugunskurā. Suverēnā Vara aicina nepadodies uz provokācijām, apvienoties un kopīgiem spēkiem pamodināt sevī Lāčplēsi un uzvarēt  tumšo Bruņinieku no ārzemēm – tautai implicēto naida poti!

Atstājiet savu komentāru

Seko jaunumiem!

European Christian Political Movement

Politiskā partija "SUVERĒNĀ VARA" 2023