ECPM_logo_10x40px.png

EP vēlēšanu 2024  kadidātu viedokļi

Armands Kaļišuks

ARMANDS KAĻIŠUKS

INŽENIERIS

EP DEPUTĀTA AMATA KANDIDĀTS

Mēs dzīvojam ļoti interesantā un tai pašā laikā ļoti sarežģītā laikā

Jau vairāk nekā 30 gadus Latvija formāli ir brīva un neatkarīga valsts, taču šajā valstī valsts pārvaldes degradācija straujāk un straujāk uzņem apgriezienus.  Pašreizējo Saeimas un pašvaldību deputātu un izpildvaras amatpersonu darbu raksturo nebeidzamas intrigas, neiedomājama, drīzāk pat ciniska, augstprātība pret Latvijas tautu, personīgo interešu risināšana uz nodokļu maksātāju rēķina, nemitīgie korupcijas skandāli, neremdināma alkatība, morālā degradācija, visatļautība un valsts (precīzāk būtu teikt tautas) apzagšana, ko mūsdienu funkcionāri sauc par “neracionālu izlietošanu”. Tautas varas uzurpatori ir veiksmīgi izveidojuši savu valsts pārvaldes modeli, kurā amatos tiek iecelti tikai „savējie” un kam piemīt visas iepriekšminētās raksturiezīmes, ka arī egoisms un nespēja domāt valstiski.

Esmu pārliecināts, ka lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju piekritīs tam, ka daudzi Saeimas deputāti un daudzas valsts un pašvaldību iestāžu amatpersonas ir zaudējuši tautas uzticību, kā arī piekritīs tam, ka daudzas valsts iestādes nesodīti izsaimnieko nodokļu maksātāju līdzekļus.

Politika, kuru realizē deputāti un atbildīgās valsts amatpersonas, ir prettautiska. Tā neveicina tautas labklājības pieaugumu un nenodrošina Latvijas tautai elementāras sociālās garantijas. Šīs bezatbildīgās politikas rezultātā ir katastrofāli palielinājies Latvijas parāds un ir izveidojusies sabiedrības dziļa sašķeltība bagātajos un trūcīgajos, latviešos un krievos!

Domāju, ka tautas lielākā daļa grib, bet nezina, kā panākt izmaiņas. Tauta joprojām cer, ka politiķi beigs nodarboties ar vieglas uzvedības politiskajiem darījumiem, populismu un sāks risināt samilzušās valstiskās problēmas. Bet tas nenotiek!

2022.gada jūlijā uz politiskās skatuves parādījāmies mēs – partija Suverēnā vara. Mēs esam deklarējuši savas vērtības, mēs esam noteikuši savus mērķus un, balstoties uz mūsu vērtībām, mēs neatlaidīgi ejam uz priekšu!

Vēlos atgādināt, ka 14. Saeimas vēlēšanās par mums nobalsoja 3,24% vēlētāju. Un šo atzinumu mēs nopelnījām 4 mēnešu laikā. Visu 2023.gadu mēs bijām ļoti aktīvi politiskajā dzīvē un saviem gan koalīcijā esošiem gan arī opozīcijā esošiem oponentiem nedevām mierīgu dzīvošanu. Visi atceras Sadales tīkla tarifu epopeju, Stambulas konvencijas epopeju un te var minēt vēl daudz ko. Mēs stāvējām saulē, lietū un salā. Stāvējām ar apziņu, ka savas vērtības ir jāaizstāv. Mani personīgi tam visam motivēja doma, ka tautai ir jādod cerību stariņš. Ir jāparāda, kas ir liekulis un kas tiešām strādā tautas labā! Es domāju, ka mūsu pūles beidzot sāk nest augļus, tauta sāk mosties, sāk interesēties par mums un arī mūsu oponenti sāk mūs ņemt vērā un baidīties. Jūs jau noteikti zināt par Edmunda Jurēvica iesniegumu prokuratūrai. Un kas ir šis cilvēks? Viņš ir Jaunās vienotības pārstāvis. Nesen diskusijā Ainārs Šlesers pieminēja Jūliju, vēl debatēs Staķis pieminēja mūs. Ja par mums mūsu oponenti sāk runāt un ne tikai runāt, bet arī cenšas iesist – tātad mēs esam jau vērā ņemams pretinieks!

Un te es atkārtošos – tautas lielākā daļa grib, bet nezina, kā panākt izmaiņas. Saeimas deputāti  savā starpā risina savas problēmas un dažādas “štelles”, bet uz tautu viņiem nospļauties! Viņi ir spējīgi, kā paklausīgi kranči, tikai izpildīt saimnieku pavēles. Uzskatu, ka tikai mēs esam spējīgi iededzināt cerības stariņu tautā, jo bez šī stariņa ir ļoti grūti izdzīvot šajā laikā.

Mums ir jādara viss iespējamais, lai neapstātos un ietu uz priekšu. Mums priekšā ir vairāki mērķi – nākošajā gadā paņemt Rīgu un 2026.gadā uzvarēt Saeimas vēlēšanās. Jā, tie ir ambiciozi plāni, bet bez šādiem uzstādījumiem nav iespējams uzvarēt!

 

Administratīvā rajona tiesa gatavo spriedumu ARMANDA KAĻIŠUKA un politiskās partijas “SUVERĒNĀ VARA” kopīgajā prasībā pret Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas apstiprinātajiem  AS “Sadales tīkls” tarifiem.  Partija uzskata, ka tarifu apstiprināšanas procedūrā tika pieļauti rupji pārkāpumi – jaunais tarifu projekts netika nodots sabiedriskai apspriešanai un tarifu apstiprināšanas gaitā tika grozīta to aprēķināšanas metodoloģija.

“2022.gada beigās mūs visus sākumā nobiedēja ar pirmo tarifu projektu, kuru vēlāk tā laika ekonomikas ministre nosauca par “sociālo eksperimentu”, bet tad, jau 2023.gada maijā visa Latvija uzzināja par jauniem, apstiprinātiem tarifiem, pret kuriem nevienam no lietotājiem tā arī netika piešķirtas tiesības izteikties. Tas nozīmē, ka Latvijas iedzīvotājus tā kā izjokoja: sākumā piedāvāja sabiedriskai apspriešanai apzināti nesamērīgu, šokējošu tarifu projektu, un vēlāk, bez apspriešanas jau apstiprināja reālus tarifus. Tas viss notika uzsāktās procedūras ietvaros, bet mēs pierādīsim to, ka likumā noteiktie termiņi tomēr tika pārkāpti –  regulatoram bija jānoraida viss iesniegtais un jārīko jauna sabiedriskā apspriešana. Tas nenotika. Šāda rīcība ir pārkāpums un tas ir pamats atcelt šos nelikumīgos tarifus!” komentē partijas valdes priekšsēdētāja Jūlija Stepaņenko. 

Seko jaunumiem!

European Christian Political Movement

Politiskā partija "SUVERĒNĀ VARA" 2023