ECPM_logo_10x40px.png

EP vēlēšanu 2024  kadidātu viedokļi

ARKĀDIJS MIHAILOVS:

SUVERĒNĀ VARA

JAUNIEŠU nodaļas biedrs

Vārds jauniešiem

Mans vārds ir Arkādijs Mihailovs. Nāku no lielas 10 bērnu ģimenes. Esmu 21 gadu vecs jaunietis. Bērnību pavadīju Tukuma novadā taču pēdējos 5 gadus dzīvoju Rīgā. Politikā es iesaistījos, kad tika dibināta partija SUVERĒNĀ VARA, jo man vienmēr patika deputātes J. Stepaņenko drosme, enerģija un iestāšanās par Latviju un tās cilvēkiem. Es nekad neticēju, ka kādreiz mana dzīve būs saistīta ar politiku, taču tas notika un esmu priecīgs. Uzskatu, ka jauniešiem ir jābūt politikā, jo mēs esam mūsu valsts nākotne. Bez šī visa es esmu arī grāmatu autors: esmu sarakstījis un izdevis 3 grāmatas divas pasaku un vienu dzeju grāmatu un tūliņ būs ceturtā  – pasaku grāmata.

Esmu aktīvi iesaistījies parakstu vākšanā par partijas virzīto iniciatīvu –  Jauniešu līdz 25 gadu vecumam atbrīvošana no Iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN). Aicināšu to darīt arī Jūs.

Es uzskatu, ka jauniešu atbrīvošana no Iedzīvotāju ienākuma nodokļa var veicināt ekonomisko neatkarību un atbalstīt viņu integrāciju darba tirgū. Šāds solis būtiski var stimulēt jauniešu darbaspēju un mazināt finansiālo slogu, dodot iespēju uzkrāt līdzekļus nākotnei un veicināt viņu profesionālo attīstību.
       Tas var palīdzēt arī mums, jauniešiem, veidot pamatus savai nākotnei, veicinot ekonomisko brīvību un atbalstot mūs. Tā ir investīcija arī valsts nākotnē, kas varētu veicināt jauniešu darba motivāciju un uzņēmējdarbību, kā arī samazināt emigrāciju, kas mazina darba spēku. Atbrīvojot jauniešus no nodokļa, valsts var palīdzēt tiem, kas sāk savu karjeru, mazināt finansiālo slogu. Tas var stimulēt arī ekonomisko aktivitāti, jo jaunieši būs spējīgi tērēt un ieguldīt savā un valsts ekonomikā.
   Mēs, jaunieši, uzskatām, ka mūsu valsts nākotnes pamats ir izglītība, tagad, kad tiek slēgtas mazās lauku skolas, tiek liegta arī izglītība.  Izglītība ir viens no mūsu valsts stūrakmeņiem, uz kura tiek veidotas ne tikai indivīdu, bet arī ģimeņu un visas sabiedrības nākotne. Jaunieši, kas ir mūsu laikmeta pārmaiņu vēstneši, uzskata, ka izglītībai ir liela nozīme dzīvē, jo tā ietekmē gan ģimenes dzīvi, gan attiecības. Mūsu valsts pamats ir ģimene un ģimene ir tikai un vienīgi savienība starp vīrieti un sievieti un nekā savādāk. Tikai sievietes un vīrieša savienība var veidot mūsu valsts nākotni.    

Pievienojies mūsu partijas jauniešu komandai, lai piedalītos saliedēšanas pasākumos, debašu spēlēs un organizētu jauniešu kongresu!

 

Paraksties par mūsu iniciatīvu:

Seko jaunumiem!

European Christian Political Movement

Politiskā partija "SUVERĒNĀ VARA" 2023